1 miejsce w konkursie „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – WIERZBA”

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu  „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – WIERZBA”, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa otrzymało 1 miejsce w kategorii „Najciekawsza wystawa zorganizowana w 2015 roku” – wystawy przygotowane przez większe muzea. Komisja doceniła wystawę "Konie w Warszawie XIX i XX wieku" (kurator: Hanna Polańska).

W tegorocznej edycji konkursu o tytuł najciekawszej wystawy, najlepszego: muzealnego projektu edukacyjnego, muzealnego projektu otwartego wydawnictwa muzealnego 2015 roku ubiegało się rekordowo wiele, bo aż 91 zdarzeń muzealnych z całego Mazowsza.

22 września 2016 r. w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym w Sierpcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród.