Akcja "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ"

Również w tym roku Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa przyłączyło się do akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Akcja ta jest działaniem promocyjnym mającym na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce i propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie Polski. Organizatorem akcji jest Polska Organizacja Turystyczna.

W ramach akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" w dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa będzie obowiązywał WSTĘP WOLNY!