Lato w Mieście 2014

W ramach corocznej akcji wakacyjnej zapraszamy serdecznie grupy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym na warsztaty plastyczno-animacyjne. Spotykamy się, aby kreatywnie spędzić czas na zajęciach w scenerii zbiorów muzealnych na terenie Łazienek Królewskich.

Cele spotkań:

Tego lata oferujemy, oprócz tematów z naszej stałej oferty, spotkania na temat wyścigów konnych i warsztaty plastyczne, zbudowane wokół obecnej wystawy czasowej p.n. „Z lasem w tle”:

1. "Wyścigi konne” – film, rozmowa, działania plastyczne polegające na wykonaniu kapelusza wyścigowego.
  2. "Zabawy kolorami – piękno polskiej przyrody inspiracją w sztuce” – działania malarskie na podstawie twórczości artystów Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków, których prace właśnie eksponujemy.

Dzieci będą miały okazję:

Promocyjna opłata tylko 75 zł za grupę bez względu na liczbę uczestników!

Zgłoszenia, ustalenie terminu i szczegóły:

Anna Hrynkiewicz  e-mail: a.hrynkiewicz@muzeum.warszawa.pl  tel.: 48 22 / 522 66 38 (pon. - pt.)

Gorąco zapraszamy na twórczą zabawę!

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook'u