Lato w mieście!

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, z siedzibą na terenie Łazienek Królewskich, zaprasza dzieci uczestniczące w warszawskim Lecie w Mieście do udziału w bezpłatnych* zajęciach muzealnych.

W ofercie zajęcia przyrodnicze, hipologiczne, plastyczne i historyczne.

Lista tematów lekcji jest dostępna TUTAJ

Bezpłatne* zajęcia kierowane są do GRUP ZORGANIZOWANYCH. Odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia Muzeum do końca sierpnia 2016 r.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Informacje i zapisy pod nr tel.: 22/ 522 66 38.

Zapraszamy!!!

*Lekcje bezpłatne są dostępne do wyczerpania limitu, po przekroczeniu limitu można zapisywać się na zajęcia płatne.