Poszukujemy edukatorów!

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa z siedzibą w Łazienkach Królewskich nawiąże współpracę ze studentami (od III roku) lub absolwentami SGGW Wydziału Nauk o Zwierzętach i Wydziału Leśnego. Współpraca będzie polegała na prowadzeniu, w ramach umowy zlecenia, zajęć muzealnych przyrodniczych, przyrodniczo-plastycznych i hipologicznych w oparciu o scenariusze opracowane przez Muzeum.

Aplikacje* prosimy przesyłać na adres m.sztorc@muzeum.warszawa.pl

*Prosimy o zawarcie w wysyłanych aplikacjach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie  danych osobowych, Dz. U. z 2014 poz.1182."