Poszukujemy pracownika!

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie poszukuje pracownika

do Działu Przyrodniczo - Łowieckiego

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa , Warszawa ul. Szwoleżerów 9 (Łazienki Królewskie) poszukuje  pracownika do działu przyrodniczo – łowieckiego na pełnym etacie.

Zadania m.in.:

1/  gromadzenie, przechowywanie, opracowywanie, upowszechnianie zbiorów o tematyce przyrodniczo – łowieckiej

2/  sprawowanie opieki nad zbiorami przyrodniczo – łowieckimi

Wymagania:

Umiejętności: odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność, kreatywność, komunikatywność.

Zainteresowane osoby  prosimy o składanie ofert w sekretariacie Muzeum lub na adres  e-mail: rekrutacja@muzeum.warszawa.pl

_______________________________________________________________________________

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa z siedzibą w Warszawie przy ul. Szwoleżerów 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.