Poszukujemy pracownika!

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie poszukuje pracownika

do Działu Przyrodniczo - Łowieckiego

 

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa , Warszawa ul. Szwoleżerów 9 (Łazienki Królewskie) poszukuje  pracownika do działu przyrodniczo – łowieckiego na pełnym etacie.

 

Zadania m.in.:

1/  gromadzenie, przechowywanie, opracowywanie, upowszechnianie zbiorów o tematyce przyrodniczo – łowieckiej

2/  sprawowanie opieki nad zbiorami przyrodniczo – łowieckimi

 

Wymagania:

 

Umiejętności: odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność, kreatywność, komunikatywność.

 

Zainteresowane osoby  prosimy o składanie ofert w sekretariacie Muzeum lub na adres  e-mail: rekrutacja@muzeum.warszawa.pl

 

 _______________________________________________________________________________

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa z siedzibą w Warszawie przy ul. Szwoleżerów 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

 


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących