Prelekcja „Aktywność i użytkowanie konia-emeryta”

Zapraszamy na spotkanie, które – mamy nadzieję – pomoże opiekunom koni-emerytów uczynić ich życie takim, jakim my chcielibyśmy mieć nasze po latach ciężkiej pracy.

UWAGA! W zaproszeniu na wystawę błędnie podaliśmy datę tego spotkania. Przepraszamy!

18 maja 2017 r., godz. 18.00 - „Aktywność i użytkowanie konia-emeryta”

Magdalena Saracyn

Zootechnik, zoofizjoterapeuta. Ukończyła kursy: masażu i streczingu, zoofizjoterapii, powięziowej terapii manualnej i akupunktury weterynaryjnej.

Pisze o swojej pracy:

„Dzięki fizjoterapii można uśmierzyć ból, poprawić mobilność oraz przyspieszyć powrót do zdrowia i pełnej sprawności po kontuzjach, a w przypadku schorzeń związanych z wiekiem spowolnić procesy starzenia się aparatu ruchu. Również zdrowe zwierzęta korzystają z moich umiejętności. Koniom i psom startującym w zawodach opieka fizjoterapeuty pozwala lepiej znosić trudy treningów i osiągać lepsze wyniki, a masaż relaksujący sprawia wiele frajdy.”