Prelekcja „Medycyna weterynaryjna a problemy geriatryczne u koni”

Zapraszamy na spotkanie, które – mamy nadzieję – pomoże opiekunom koni-emerytów uczynić ich życie takim, jakim my chcielibyśmy mieć nasze po latach ciężkiej pracy.

20 maja 2017 r., godz. 16.00 - „Medycyna weterynaryjna a problemy geriatryczne u koni”

Alicja Świetlikowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Należy do zespołu Szpitala Koni Służewiec, gdzie wcześniej odbywała staż.

Pisze o sobie:

„Pochodzę z Malborka, fascynacja końmi towarzyszy mi od lat najmłodszych, a nawiązanie więzi z końmi umożliwiały mi nauka jazdy, a następnie praca w jednej z pomorskich stadnin. Od niedawna posiadam swojego karego nastolatka, którego w perspektywie czasu mam nadzieję podziwiać na szczęśliwej emeryturze.”