Bezpłatne zajęcia muzealne dla seniorów!

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, z siedzibą na terenie Łazienek Królewskich, zaprasza słuchaczy Uniwersytetu III Wieku oraz innych ugrupowań zrzeszających seniorów do udziału w bezpłatnych zajęciach muzealnych.

Tematy zajęć:

1) Za co lubimy konie?

2) Czego nie wiemy o koniach i innych zwierzętach?

3) Konne podróże - karetą, bryczką, saniami

4) Origami- zwierzęta, ale nie tylko

5) Gdzie żyje ten ptak?

6) Co noszą zwierzęta w lesie kiedy jest zimno?

7) Tropy i ślady zwierząt

8) Opowieści myśliwskie (grupy do 20 osób)

Bezpłatne zajęcia kierowane są do GRUP ZORGANIZOWANYCH. Odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia Muzeum do dn. 30 czerwca 2016 r. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu.

Informacje i zapisy pod nr tel.: 22/ 522 66 38.

Zapraszamy!!!