Jubileusz 25-lecia

Jubileusz 25-lecia Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, 28 czerwca 2008

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa obchodziło w 2008 roku jubileusz 25-lecia istnienia. W związku z rocznicą zorganizowaliśmy wiele przedsięwzięć kulturalnych, w tym pięć wystaw czasowych, Konkurs na statuetkę jubileuszową Muzeum oraz uroczyste obchody jubileuszu w dniu 28 czerwca 2008 uświetnione Towarzyskimi zawodami konnymi w damskim siodle. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją wystawy jubileuszowej "25 na 25-lecie. Rzeźba ze zbiorów Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa"
W Konkursie na projekt statuetki jubileuszowej Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa zwyciężył projekt Marcina Nosko z Krakowa - asystenta w Pracowni Rzeźby w Kamieniu krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.


Patronat honorowy nad rokiem jubileuszowym oraz wystawą objęli:
Lech Bloch - Przewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego
Marcin Szczypiorski - Prezes Polskiego Związku Jeździeckiego
Patronat medialny nad wystawą i rokiem jubileuszowym objęły miesięczniki "Łowiec Polski", "Koń Polski", "Zabytki Heritage" oraz TVP WARSZAWA i VOX.FM. Sponsorem roku jubileuszowego był Bank Ochrony Środowiska S. A.


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących