Kultura dostępna

W związku z przystąpieniem Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie, do prowadzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programu pn. "Kultura dostępna" Muzeum wprowadziło:

1. nowe opłaty za wstęp na stałe ekspozycje, dla uczniów i studentów do 26. roku życia:

2. bezpłatny udział grupom zorganizowanym w hipologicznych oraz historycznych zajęciach edukacyjnych w 2015 r. (Spis tematów w/g grup wiekowych)

Przy sprzedaży biletów dla osób wymienionych w pkt. 1 kasjerka winna żądać okazania stosownego dokumentu potwierdzającego wiek uprawnionego, w tym m.in. okazania legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Opłata za zwiedzanie ekspozycji czasowych, pozostaje bez zmian, zgodnie z cennikiem opłat za bilety.