Peru - Weekendowe Spotkania Rodzinne

 

Gościliśmy dzieci wraz z opiekunami na spotkaniach z podróżnikiem!

Cykl prelekcji, zbudowany został wokół wystawy "ŚLADAMI ARKADEGO FIEDLERA. WYPRAWA DO PERU", był połączony z pokazami slajdów autorstwa pana Marka Łasisza – archeologa, kulturoznawcę, podróżnika i wykładowcę, specjalizującego się w kulturach starożytnej Ameryki.

  1. „Podróż do Peru” – 12 kwietnia
  2. „Kultura i cywilizacja Inków” – 17 maja
  3. „Kultura Nazca – łowcy głów i zagadkowe linie na pustyni” – 07 czerwca

Prelekcje odbywały się na sali wystaw czasowych Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie. Po prelekcjach, ku wielkiej uciesze najmłodszych, przymierzać można było egzotyczne stroje i rekwizyty przyniesione przez autora.

Spotykaliśmy się, aby kreatywnie spędzić czas na zajęciach w scenerii zbiorów muzealnych na terenie Łazienek Królewskich.

Cele spotkań:

W spotkaniu dzieci uczestniczyły wspólnie z opiekunami, co zapewne buduje i wzmacnia wzajemne relacje. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za radość wspólnej zabawy!

 


 

Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014.

 

 

 

 

 

 

 


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących