Peru - Weekendowe Spotkania Rodzinne

Gościliśmy dzieci wraz z opiekunami na spotkaniach z podróżnikiem!

Cykl prelekcji, zbudowany został wokół wystawy "ŚLADAMI ARKADEGO FIEDLERA. WYPRAWA DO PERU", był połączony z pokazami slajdów autorstwa pana Marka Łasisza – archeologa, kulturoznawcę, podróżnika i wykładowcę, specjalizującego się w kulturach starożytnej Ameryki.

1. „Podróż do Peru” – 12 kwietnia
  2. „Kultura i cywilizacja Inków” – 17 maja
  3. „Kultura Nazca – łowcy głów i zagadkowe linie na pustyni” – 07 czerwca

Prelekcje odbywały się na sali wystaw czasowych Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie. Po prelekcjach, ku wielkiej uciesze najmłodszych, przymierzać można było egzotyczne stroje i rekwizyty przyniesione przez autora.

Spotykaliśmy się, aby kreatywnie spędzić czas na zajęciach w scenerii zbiorów muzealnych na terenie Łazienek Królewskich.

Cele spotkań:

W spotkaniu dzieci uczestniczyły wspólnie z opiekunami, co zapewne buduje i wzmacnia wzajemne relacje. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za radość wspólnej zabawy!

Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014. Spotkania z podróżnikiem. Kultura i cywilizacja Inków. 17 maja 2014.