Zakończenie Konkursu Edukacyjnego na Krzyżówkę Przyrodniczą

W grudniu 2013 roku Zakończył się Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Przyrodniczą dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Konkurs przeznaczony był dla dzieci ze szkół podstawowych z województwa mazowieckiego. Zasady uczestnictwa w konkursie, jak i kryteria oceny prac, zostały przedstawione w Regulaminie konkursu.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 19 grudnia 2013 roku w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie. Nagrodzono trzy prace w kategorii klas 0-3 i trzy prace w kategorii klas 4-6. Na wystawie pokonkursowej dostępnej dla wszystkich zwiedzających w Czytelni Muzeum oprócz nagrodzonych prac prezentowane jest również 34 wyróżnień. Ze szczegółowymi wynikami konkursu można zapoznać się na stronie konkursowej.

Miło nam było powitać laureatów trzech pierwszych miejsc, oraz Pana Władysława Krysika - Dyrektora Wydziału Edukacji Ekologicznej i Ochrony Przyrody WFOŚiGW w Warszawie, który wraz Dyrektorem Muzeum Panem Piotrem Świdą, oraz z Panią Anną Hrynkiewicz z Działu Oświatowego i Wystaw, wręczali nagrody laureatom. Po części oficjalnej, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Mieli również możliwość obejrzenia pozostałe ekspozycje muzealne, w tym również najnowszą wystawę czasową „Naszym Darczyńcom – Trzy historie na trzydziestolecie Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa”.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym osiągnięcia wysokiego poziomu. Wśród tak wielu prac (165), konkurencja była duża. Mamy nadzieję, że kolejne inicjatywy dla najmłodszych będą cieszyły się podobnym lub większym zainteresowaniem.

Sylwia Kunicka

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook'u