Kontakt

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa
tel.: 22 522 66 30 (sekretariat)
fax.: 22 628 46 99
e-mail - mlij@muzeum.warszawa.pl
Rezerwacja lekcji muzealnych i zwiedzania grupowego - 22 522 66 38
Zabawy dla dzieci - urodziny/imieniny w Muzeum - 22 522 66 39, 22 522 66 47

Dyrektor

Piotr Hubert Świda tel.: 22 522 66 30

Zastępca Dyrektora

Stefan Olech, s.olech@muzeum.warszawa.pl

Dział Finansowo-Księgowy

ksiegowosc@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 43

Główna księgowa Grażyna Minuczyc tel.: 22 522 66 46
Specjalista Dorota Kolasa, d.kolasa@muzeum.warszawa.pl
Specjalista Agata Salamończyk, a.salamonczyk@muzeum.warszawa.pl

Sekcja d/s Osobowych i Organizacyjnych

Kierownik Sekcji d/s Osobowych i Organizacyjnych: Ewa Zambrowska e.zambrowska@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 30

Samodzielne Stanowisko d/s Obsługi Prawnej

Specjalista ds. obsługi prawnej: Agata Abramowska,            

a.abramowska@muzeum.warszawa.pl;      tel.: 22 522 66 40

Dział Techniczno-Administracyjny

administracja@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 44


Kierownik Działu Techniczno-Administracyjnego:
Marek Makówka, m.makowka@muzeum.warszawa.pl

Andrzej Domański, a.domanski@muzeum.warszawa.pl
Beata Cyzio, b.cyzio@muzeum.warszawa.pl


 


Formularz kontaktowy

*Pole obowiązkowe

 

 

Dział Sztuki

sztuka@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 37

Starszy kustosz Emilia Bzicka, e.bzicka@muzeum.warszawa.pl

więcej

 

Dział Oświatowy i Wystaw

Kierownik Działu Oświatowego i Wystaw:
Adiunkt muzealny Urszula Sikorska u.sikorska@muzeum.warszawa.pl
tel.: 22 522 66 33

Adiunkt muzealny Sylwia Małkowska - urlop wychowawczy

Asystent muzealny Mariola Sztorc, m.sztorc@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 39

Kustosz służby bibliotecznej Anna Hrynkiewicz, a.hrynkiewicz@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 38

Opiekun ekspozycji Ewa Zagawa, e.zagawa@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 47

Przewodnik Katarzyna Antoszewska;  tel.: 22 522 66 42

Adiunkt muzealny Karina Szarata - urlop wychowawczy

więcej

 

Dział Konserwacji

konserwacja@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 34

Główny Konserwator Lidia Męczyńska, l.meczynska@muzeum.warszawa.pl;

Starszy renowator Bogumiła Mirocha, b.mirocha@muzeum.warszawa.pl

więcej

 

Dział Przyrodniczo-Łowiecki

przyroda@muzeum.warszawa.pl; tel. 22 522 66 35

Asystent muzealny Anna Posłuszna, a.posluszna@muzeum.warszawa.pl

Asystent muzealny Agnieszka Pabian, a.pabian@muzeum.warszawa.pl

więcej

 

Dział Hipologii

hipologia@muzeum.warszawa.pl;


Kierownik Działu Hipologii:
Starszy kustosz muzealny Hanna Łysakowska,

h.lysakowska@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 41

Kustosz muzealny Hanna Polańska, h.polanska@muzeum.warszawa.pl; tel.: 22 522 66 49

więcej

 

 

 

 


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących