Krzyżówka Przyrodnicza - wystawa pokonkursowa, edycja z 2013 r.

 

 

     

 I miejsce w kategori kl. 0-3

  II miejsce w kategori kl. 0-3

  III miejsce w kategori kl. 0-3

I miejsce w kategorii kl. 0-3, Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 21 w Płocku, ul. F. Chopina 22 -  pracujący pod kierunkiem Pani Hanny Staniszewskiej (kl. 2a).   II miejsce w kategorii kl. 0-3, Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej w Długosiodle, ul. Kościuszki 5 – pracujący pod kierunkiem Pani Grażyny Dziel (kl.3)  III miejsce w kategorii kl. 0-3, Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 96 w Warszawie, ul. Sarabandy 16/22 – pracujący pod kierunkiem Pani Katarzyny Kwiatkowskiej (kl. 3b)

Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 21 w Płocku, ul. F. Chopina 22 -  pracujący pod kierunkiem Pani Hanny Staniszewskiej (kl. 2a).

Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej w Długosiodle, ul. Kościuszki 5 – pracujący pod kierunkiem Pani Grażyny Dziel (kl.3)

Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 96 w Warszawie, ul. Sarabandy 16/22 – pracujący pod kierunkiem Pani Katarzyny Kwiatkowskiej (kl. 3b)

 

  I miejsce w kategori kl. 4-6

 II miejsce w kategori kl. 4-6

   III miejsce w kategori kl. 4-6

 I miejsce w kategorii kl. 4-6, Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 225 w Warszawie, ul. Brożka 15 – pracujący pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kosterskiej (kl. 5a)  II miejsce w kategorii kl. 4-6,  Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 Sióstr Niepokalanek, ul. J. Zaruby 2 – pracujący pod kierunkiem Pani Teresy Czarowskiej (kl. 5c)  III miejsce w kategorii kl. 4-6,  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Otwocku, ul. Ambasadorska 1 – pracujący pod kierunkiem Pani Bożeny Kalmus (kl. 4a, 5b)

 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 225 w Warszawie, ul. Brożka 15 – pracujący pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kosterskiej (kl. 5a)

 Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 Sióstr Niepokalanek, ul. J. Zaruby 2 – pracujący pod kierunkiem Pani Teresy Czarowskiej (kl. 5c)

 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Otwocku, ul. Ambasadorska 1 – pracujący pod kierunkiem Pani Bożeny Kalmus (kl. 4a, 5b)

Wyróżnienia klas 0-3 i 4-6

 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 257 w Warszawie, ul. Podróżnicza 11, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Dudy i Pani Katarzyny Dziadek (kl. 0-1). Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Ewy Czajkowskiej (kl. 3b).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 86 z Warszawy, ul. Koryncka 33, pracujący pod kierunkiem Pani Martyny Jodłowskiej (kl. 4b). Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, ul. Nowy Świat 21, pracujący pod kierunkiem Pani Małgorzaty Jakubowskiej (kl. 5a).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 225 w Warszawie, ul. Brożka 15, pracujący pod kierunkiem Pani Hanny Rytel (kl. 3). 
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 257 w Warszawie, ul. Podróżnicza 11, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Dudy i Pani Katarzyny Dziadek (kl. 0-1).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Ewy Czajkowskiej (kl. 3b).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 86 z Warszawy, ul. Koryncka 33, pracujący pod kierunkiem Pani Martyny Jodłowskiej (kl. 4b).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, ul. Nowy Świat 21, pracujący pod kierunkiem Pani Małgorzaty Jakubowskiej (kl. 5a).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 225 w Warszawie, ul. Brożka 15, pracujący pod kierunkiem Pani Hanny Rytel (kl. 3).
 Zespół z Zespołu Szkół Gminnych Nr 1 w Milanówku, ul. Królewska 69, pracujący pod kierunkiem Pani Iwony Medykowskiej (kl. 5).  Zespół z Zespołu Szkół Nr 2 w Radomiu, ul. Lipska 2, pracujący pod kierunkiem Pani Marleny Krzepisz-Dąbrowskiej (kl. 2-3).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, ul. Leśnej Polanki 63/65, pracujący pod kierunkiem Pani A. Siemaszko-Gralickiej (kl. 3).  Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 19 z Radomia, ul. Energetyków 10, pracujący pod kierunkiem Pani Elżbiety Drzewieckiej-Walczak (kl. 5a, 6b).  Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie, ul. Zaruby 2, pracujący pod kierunkiem s. Teresy Dudy (kl. 3a).
Zespół z Zespołu Szkół Gminnych Nr 1 w Milanówku, ul. Królewska 69, pracujący pod kierunkiem Pani Iwony Medykowskiej (kl. 5).
Zespół z Zespołu Szkół Nr 2 w Radomiu, ul. Lipska 2, pracujący pod kierunkiem Pani Marleny Krzepisz-Dąbrowskiej (kl. 2-3).
Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, ul. Leśnej Polanki 63/65, pracujący pod kierunkiem Pani A. Siemaszko-Gralickiej (kl. 3).
Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 19 z Radomia, ul. Energetyków 10, pracujący pod kierunkiem Pani Elżbiety Drzewieckiej-Walczak (kl. 5a, 6b).
 Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie, ul. Zaruby 2, pracujący pod kierunkiem s. Teresy Dudy (kl. 3a).
  Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 108 z Warszawy, ul. Krynoliny 9/11, pracujący pod kierunkiem Pani Anny Kołodziejskiej (kl. 5b).  Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 z Warki, ul. Polna 17, pracujący pod kierunkiem Pani Anny Wilczyńskiej (kl. 4).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 277 w Warszawie, ul. Suwalska 29,  pracujący pod kierunkiem Pani Emilii Kowary (kl. 4b).  Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej z Winnicy, ul. Pułtuska 19, pracujący pod kierunkiem Pani Iwony Michałowskiej (kl. 5b).  Zespół z Niepublicznej Szkoły Podstawowej – Stowarzyszenie „Sami dla Siebie” w Radomiu, ul. Warszawska 3, pracujący pod kierunkiem Pani Doroty Gajdy (kl. 1-3).
Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 108 z Warszawy, ul. Krynoliny 9/11, pracujący pod kierunkiem Pani Anny Kołodziejskiej (kl. 5b).
Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 z Warki, ul. Polna 17, pracujący pod kierunkiem Pani Anny Wilczyńskiej (kl. 4).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 277 w Warszawie, ul. Suwalska 29,  pracujący pod kierunkiem Pani Emilii Kowary (kl. 4b).
 Zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej z Winnicy, ul. Pułtuska 19, pracujący pod kierunkiem Pani Iwony Michałowskiej (kl. 5b).
 Zespół z Niepublicznej Szkoły Podstawowej – Stowarzyszenie „Sami dla Siebie” w Radomiu, ul. Warszawska 3, pracujący pod kierunkiem Pani Doroty Gajdy (kl. 1-3).
Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 127 w Warszawie, ul. Kowieńska12/20, pracujący pod kierunkiem Pani Moniki Wowk (kl. 0-1).
Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Łochowa, ul. Żeromskiego 3, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Bala (kl. 4).
Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Józefowa, ul. Mickiewicza 11, pracujący pod kierunkiem Pani Emilii Nielepko i Pani Kamili Bartczak (kl. 4-5). Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Siedlec, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Lewickiej (kl. 4d). Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 81 w Warszawie, ul. Puszczyka 6, pracujący pod kierunkiem Pani Ewy Pełni-Iwanickiej (kl. 3).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 127 w Warszawie, ul. Kowieńska12/20, pracujący pod kierunkiem Pani Moniki Wowk (kl. 0-1).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Łochowa, ul. Żeromskiego 3, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Bala (kl. 4).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Józefowa, ul. Mickiewicza 11, pracujący pod kierunkiem Pani Emilii Nielepko i Pani Kamili Bartczak (kl. 4-5).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Siedlec, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Lewickiej (kl. 4d).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 81 w Warszawie, ul. Puszczyka 6, pracujący pod kierunkiem Pani Ewy Pełni-Iwanickiej (kl. 3).
Zespół  ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Siedlec, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Lewickiej (kl.6b). Zespół ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 w Ciechanowie, ul. Czarnieckiego 40, pracujący pod kierunkiem Pani Beaty Bonisławskiej (kl. 5a). Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Legionowie, ul. Zegrzyńska 3, pracujący pod kierunkiem Pani Lidii Janikowskiej (kl. 0). Zespół z Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Mińsku Mazowieckim, ul. Kopernika 9, pracujący pod kierunkiem Pani Małgorzaty Chodorek (kl. 4-6). Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku, ul. Andriolliego 76, pracujący pod kierunkiem Pani Beaty Bany (kl. 4c).
 Zespół  ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Siedlec, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Lewickiej (kl.6b).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 w Ciechanowie, ul. Czarnieckiego 40, pracujący pod kierunkiem Pani Beaty Bonisławskiej (kl. 5a).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Legionowie, ul. Zegrzyńska 3, pracujący pod kierunkiem Pani Lidii Janikowskiej (kl. 0).
 Zespół z Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Mińsku Mazowieckim, ul. Kopernika 9, pracujący pod kierunkiem Pani Małgorzaty Chodorek (kl. 4-6).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku, ul. Andriolliego 76, pracujący pod kierunkiem Pani Beaty Bany (kl. 4c).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Marzeny Latoch (kl. 1f).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 31 w Warszawie, ul. Kobiałka 49, pracujący pod kierunkiem Pani Izabeli Majstruk (kl. 6a).  Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie, ul. Zaruby 2, pracujący pod kierunkiem s. Iwony Sagan (kl. 3a).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Siedlec, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Lewickiej (kl. 4d).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku, ul. Andriollego 76, pracujący pod kierunkiem Pani Beaty Szydłowskiej (kl. 3).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Marzeny Latoch (kl. 1f).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 31 w Warszawie, ul. Kobiałka 49, pracujący pod kierunkiem Pani Izabeli Majstruk (kl. 6a).
 Zespół z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie, ul. Zaruby 2, pracujący pod kierunkiem s. Iwony Sagan (kl. 3a).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Siedlec, ul. Mazurska 10, pracujący pod kierunkiem Pani Barbary Lewickiej (kl. 4d).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku, ul. Andriollego 76, pracujący pod kierunkiem Pani Beaty Szydłowskiej (kl. 3).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej w Głoskowie, pracujący pod kierunkiem Pani Elżbiety Kwatek (kl. 3).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Legionowie, ul. Zegrzyńska 3, pracujący pod kierunkiem Pani Iwony Sienkiewicz (kl. 3).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku, ul. Andriolliego 76, pracujący pod kierunkiem Pani Marioli Rosłoniec (kl. 2b).  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Józefowie, ul. Mickiewicza 11, pracujący pod kierunkiem Pani Kamili Bartczak i Pani Emilii Nielepko (kl. 0).  
 Zespół ze Szkoły Podstawowej w Głoskowie, pracujący pod kierunkiem Pani Elżbiety Kwatek (kl. 3).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Legionowie, ul. Zegrzyńska 3, pracujący pod kierunkiem Pani Iwony Sienkiewicz (kl. 3).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku, ul. Andriolliego 76, pracujący pod kierunkiem Pani Marioli Rosłoniec (kl. 2b).
 Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Józefowie, ul. Mickiewicza 11, pracujący pod kierunkiem Pani Kamili Bartczak i Pani Emilii Nielepko (kl. 0).
 


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących