Krzyżówka przyrodnicza 2014/2015 - wyniki i wystawa pokonkursowa

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Przyrodniczą "Moje działania na rzecz poprawy stanu środowiska" 2 edycja.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów oraz słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Zasady uczestnictwa w konkursie, jak i kryteria oceny prac, zostały przedstawione w Regulaminie konkursu.

Na konkurs wpłynęło 428 prac. Komisja Konkursowa dokonała wyboru i nagrodziła 3 prace oraz wyróżniła 40 dzieł. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie w dn. 13.06-30.06.2015 r.

Oceniono poprawność wykonania zadań, terminowość nadesłanych prac, wykorzystanie znaczenia roli świadomości proekologicznej w życiu społeczności, umiejętność wykorzystania elementów ochrony środowiska, umiejętność wykorzystania elementów ochrony środowiska i zrównoważnego rozwoju, uczestnictwo - w czasie trwania konkursu- w zajęciach edukacyjnych lub zwiedzaniu Muzeum, szatę graficzną, ciekawe ujęcia, czytelność oraz estetykę opracowania.

Poniżej zamieszczamy nagrodzone i wyróżnione prace. Wszystkim zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom Konkursu, serdecznie gratulujemy!

 

Więcej informacji na temat wyników Konkursu i wystawy znajdą Państwo TUTAJ.

 

     

 I miejsce

  II miejsce

  III miejsce

 I miejsce  II miejsce  III miejsce

Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
ul. H. Sawickiej 7

Klasa 2, opiekun: Alina Okraska
1. Karolina Janiak
2. Natalia Dymowska
3. Agnieszka Wierzbicka
4. Natalia Kamińska
5. Edyta Przyłoga

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Ciechanowie
ul. Czarnieckiego 40

Klasa 4-6, opiekun: Beata Bonisławska
1. Damian Borczak
2. Kacper Kawecki
3. Piotr Maliszewski
4. Jakub Tański
5. Hubert Lubecki

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10

Klasa 1e, opiekun: Bożena Przesmycka
1. Lena Dudewicz
2. Nicole Łuka
3. Patrycja Konieczny
4. Zuzanna Mroczek
5. Maciej Radzikowski

 

 
     
     
   

 

Wyróżnienia

 Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie ul. Alejowa 23,  klasa 5a, opiekun: Grażyna Rutkowska Wyróżnienie - Zespół Szkół nr 2 w Łaskarzewie ul. Kolejowa 13, klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Elżbieta Ostrowska  Wyróżnienie - Salezjańskie Gimnazjum w Sokołowie Podlaskim ul. Ks. Bosko 1  Klasa 2 i 3 Gimnazjum, opiekun: Marzena Soczkiewicz Wyróżnienie - Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim ul. Siedlecka 135 08-110 Siedlce Klasa 2a Szkoły Podstawowej, opiekun: Maria Koprowska
 
 Wyróżnienie - Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim ul. Siedlecka 135 08-110 Siedlce Klasa 4a i 5a Szkoły Podstawowej, opiekun: Barbara Stelingowska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie
ul. Alejowa 23

Klasa 5a, opiekun: Grażyna Rutkowska
1. Alicja Gromadzka
2. Małgorzata Laskowska
3. Mateusz Freliszka
4. Eliza Zalech
5. Jakub Zięcina

Zespół Szkół nr 2 w Łaskarzewie
ul. Kolejowa 13

Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Elżbieta Ostrowska
1. Zofia Blachowicz
2. Weronika Boratyńska
3. Julia Grzechnik
4. Weronika Prządka
5. Kinga Serzysko

 

Salezjańskie Gimnazjum w Sokołowie Podlaskim
ul. Ks. Bosko 1

Klasa 2 i 3 Gimnazjum, opiekun: Marzena Soczkiewicz
1. Marta Chmiel
2. Aleksandra Klimczuk
3. Natalia Brzózka
4. Katarzyna Kołos
5. Zofia Marciniak

Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
ul. Siedlecka 135
08-110 Siedlce
Klasa 2a Szkoły Podstawowej, opiekun: Maria Koprowska
1. Julia Zwolińska
2. Paulina Kudelska
3. Kuba Igański
4. Bartek Zawadzki
5. Jakub Królikowski

 

Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
ul. Siedlecka 135
08-110 Siedlce
Klasa 4a i 5a Szkoły Podstawowej, opiekun: Barbara Stelingowska
1. Marta Skóra
2. Wiktoria Skwierczyńska
3. Maria Jaszczuk
4. Dominika Pluchrad
5. Anna Żylak

 Wyróżnienie - Zespół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole im św. Huberta w Czerninie Czernina ul. Szkolna 2 56-200 Góra Gimnazjum, opiekun: Renata Glińska  Wyróżnienie - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie ul. Zaruby 2  Klasa 2 Szkoły Podstawowej, opiekun: Marzena Łukaszuk  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zielonce ul. Powstańców 3  Klasa 6c Szkoły Podstawowej, opiekun: Elżbieta Kraśniewska  Wyróżnienie - Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Warszawie ul. Zaruby 2  Klasa 2 Szkoły Podstawowej, opiekun: Marzena Łukaszuk  Wyróżnienie - Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim ul. Siedlecka 135 08-110 Siedlce Klasa 3 Szkoły Podstawowej, opiekun: Joanna Major

Zespół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole im św. Huberta w Czerninie
Czernina
ul. Szkolna 2
56-200 Góra
Gimnazjum, opiekun: Renata Glińska
1. Katarzyna Drozdowska
2. Alicja Glińska
3. Oliwia Nowak
4. Kacper Szpruta
5. Bartosz Zarzycki

 

 

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie
ul. Zaruby 2

Klasa 2 Szkoły Podstawowej, opiekun: Marzena Łukaszuk
1. Łukasz Skorża
2. Oliwia Rozkosz
3. Maria Bosek
4. Aleksandra Smoter
5. Matylda Jaźwiec

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zielonce
ul. Powstańców 3

Klasa 6c Szkoły Podstawowej, opiekun: Elżbieta Kraśniewska
1. Julia Pytel
2. Zofia Rogowska
3. Emilia Lizak
4. Amelia Buczko
5. Klaudia Pruss
Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Warszawie
ul. Zaruby 2

Klasa 2 Szkoły Podstawowej, opiekun: Marzena Łukaszuk
1. Andrzej Wyborski
2. Kuba Witczak
3. Bartosz Niemiec
4. Maciej Zych
5. Błażej Tłaczała
Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
ul. Siedlecka 135
08-110 Siedlce
Klasa 3 Szkoły Podstawowej, opiekun: Joanna Major
1. Joanna Staręga
2. Anna Michalak
3. Maja Chomka
4. Julia Mościcka
5. Konrad Skwierczyński

 

 Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach ul. Mazurska 10  Klasa 4d Szkoły Podstawowej, opiekun: Elżbieta Kukawska    Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach ul. Mazurska 10  Klasa 1d i 3d Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Woźniak 1. Róża Florczykiewicz 2. Ewa Celińska 3. Ewelina Bednarczyk 4. Dominika Flisiuk 5. Katarzyna Ławecka  Wyróżnienie - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu ul. Miła 18  Klasa 4a Szkoły Podstawowej, opiekun: Joanna Pawełek  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim ul. Szkolna 2  Klasa 5 Szkoły Podstawowej, opiekun: Ewa Krzowska

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
ul. Mazurska 10

Klasa 4d Szkoły Podstawowej, opiekun: Elżbieta Kukawska
1. Wiktoria Pieńkowska
2. Magdalena Rusiniak
3. Nicola Milcz
4. Małgorzata Głuchowska
5. Aleksandra Kaszczyc

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
ul. Mazurska 10

Klasa 1e Szkoły Podstawowej, opiekun: Bożena Przesmycka
1. Maja Jastrzębska
2. Jakub Talacha
3. Krzysztof Topczewski
4. Mateusz Zakrzewski
5. Bianka Baraniak
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
ul. Mazurska 10

Klasa 1d i 3d Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Woźniak
1. Róża Florczykiewicz
2. Ewa Celińska
3. Ewelina Bednarczyk
4. Dominika Flisiuk
5. Katarzyna Ławecka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
ul. Miła 18

Klasa 4a Szkoły Podstawowej, opiekun: Joanna Pawełek
1. Jan Lipiński
2. Karol Misztal
3. Patryk Zaręba
4. Stanisław Bolek
5. Mikołaj Standowicz

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim
ul. Szkolna 2

Klasa 5 Szkoły Podstawowej, opiekun: Ewa Krzowska
1. Karolina Szcześniewska
2. Dorota Chmielniak
3. Weronika Alikowska
4. Sandra Obiudo
5. Bartek Pasternak

 Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 120 w Warszawie ul. Międzyborska 70  Opiekun: Adrianna Pruszkowska  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 225 im. J. Gardeckiego w Warszawie ul. Brożka 15  Klasa 5d Szkoły Podstawowej, opiekun: Sylwia Bielińska  Wyróżnienie - Salezjańskie Gimnazjum w Sokołowie Podlaskim ul. Ks. Bosko 1  Klasa 1 Gimnazjum, opiekun: Marzena Soczkiewicz  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach ul. Mazurska 10  Klasa 1e Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Woźniak  Wyróżnienie - Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim ul. Siedlecka 135 08-110 Siedlce Klasa 4a Szkoły Podstawowej, opiekun: Barbara Stelingowska
Szkoła Podstawowa nr 120 w Warszawie
ul. Międzyborska 70

Opiekun: Adrianna Pruszkowska
1. Maria Górnicka
2. Emilia Gugała
3. Alicja Kasprzycka
4. Dawid Kostrzewa
5. Klaudia Pawlikowska
Szkoła Podstawowa nr 225 im. J. Gardeckiego w Warszawie
ul. Brożka 15

Klasa 5d Szkoły Podstawowej, opiekun: Sylwia Bielińska
1. Urszula Stelmaszczyk
2. Oskar Banaszek
3. Wiktoria Kręźlewicz
4. Aleksandra Milewska
5. Martyna Kuklińska
Salezjańskie Gimnazjum w Sokołowie Podlaskim
ul. Ks. Bosko 1

Klasa 1 Gimnazjum, opiekun: Marzena Soczkiewicz
1. Julia Suchenek
2. Julia Krasnodębska
3. Sandra Sikorska
4. Magdalena Skomorucha
5. Roksana Kurowicka
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
ul. Mazurska 10

Klasa 1e Szkoły Podstawowej, opiekun: Bożena Przesmycka
1. Zofia Dybowska
2. Natalia Florian
3. Aleksandra Gałek
4. Olga Głogowska
5. Mikołaj Gozdek

Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
ul. Siedlecka 135
08-110 Siedlce
Klasa 4a Szkoły Podstawowej, opiekun: Barbara Stelingowska
1. Gabrysia Radzikowska
2. Kamila Kamińska
3. Patrycja Nasiłowska
4. Julia Matyszczak
5. Małgorzata Skorupka

 Wyróżnienie - Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 w Legionowie ul. Władysława Broniewskiego 7  Klasa 4c Szkoły Podstawowej, opiekun: Agata Socha  Wyróżnienie - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paciorkowej Woli 26-700 Zwoleń Klasa 5 Szkoły Podstawowej, opiekun: Danuta Szarpak  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 65 im. Wł. Orkana w Warszawie ul. Mścisławska 1  Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Zgryzek  Wyróżnienie - Gimnazjum nr 1 im. mjr. Stefana Waltera w Radzyminie ul. 11 listopada 2  Klasa 1b Gimnazjum, opiekun: Iwona Smoczyńska  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie 05-088 Brochów, pow. Sochaczew opiekun: Agnieszka Wójcik

Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 w Legionowie
ul. Władysława Broniewskiego 7

Klasa 4c Szkoły Podstawowej, opiekun: Agata Socha
1. Dominika Łapacz
2. Sandra Grabos
3. Zuzanna Kowalska
4. Maja Popławska
5. Wiktoria Haczek

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paciorkowej Woli
26-700 Zwoleń
Klasa 5 Szkoły Podstawowej, opiekun: Danuta Szarpak
1. Natalia Baran
2. Aleksandra Kochanek
3. Anna Wójcik
4. Angelika Wójcik
5. Wiktor Binienda
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Wł. Orkana w Warszawie
ul. Mścisławska 1

Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Zgryzek
1. Dominika Wiśniewska
2. Aleksandra Łuczyńska
3. Maja Gramburg
4. Karolina Sasim
5. Paulina Małysa
Gimnazjum nr 1 im. mjr. Stefana Waltera w Radzyminie
ul. 11 listopada 2

Klasa 1b Gimnazjum, opiekun: Iwona Smoczyńska
1. Emilia Skibowska
2. Weronika Jabłecka
3. Sandra Kopyścińska
4. Weronika Pieniak
5. Katarzyna Lewandowska
Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie
05-088 Brochów, pow. Sochaczew
opiekun: Agnieszka Wójcik
1. Aleksandra Chądzyńska
2. Jakub Fergin
3. Elżbieta Mierzwińska
4. Blanka Rosiecka
5. Zuzanna Ogrodowska
 Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 2 w Warszawie ul. Orłów Piastowskich 47  Klasa 4d Szkoły Podstawowej, opiekun: Irena Jarzębak  Wyróżnienie - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie ul. Zaruby 2  Klasa 6c Szkoły Podstawowej, opiekun: Teresa Czarowska  Wyróżnienie - Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brwinowie ul. Żwirowa 16  Opiekun: Aneta Pietrzyk  Wyróżnienie - Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim ul. Siedlecka 08-110 Siedlce Klasa 4e Szkoły Podstawowej, opiekun: Barbara Stelingowska  Wyróżnienie - Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce ul. A.iW Górskich 3 05-555 Tarczyn Klasa 1, 2 Gimnazjum, opiekun: Hanna Dębska
Szkoła Podstawowa nr 2 w Warszawie
ul. Orłów Piastowskich 47

Klasa 4d Szkoły Podstawowej, opiekun: Irena Jarzębak
1. Julia Komar
2. Kinga Błaszczyk
3. Krzysztof Erwinski
4. Marta Błoch
5. Ola Cisek

 

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie
ul. Zaruby 2

Klasa 6c Szkoły Podstawowej, opiekun: Teresa Czarowska
1. Marcin Jarczewski
2. Jakub Jeżdżyk
3. Tomasz Lewiński
4. Łukasz Skoneczny
5. Andrzej Żochowski

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brwinowie
ul. Żwirowa 16

Opiekun: Aneta Pietrzyk
1. Jakub Rycerz
2. Natalia Purzecka
3. Kacper Pawlak
4. Krzysztof Doleżał
5. Anna Zinkow
Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
ul. Siedlecka
08-110 Siedlce
Klasa 4e Szkoły Podstawowej, opiekun: Barbara Stelingowska
1. Kamil Klimiuk
2. Błażej Wiśniewski
3. Magda Denis
4. Kuba Kamiński
5. Filip Walczak

Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce
ul. A.iW Górskich 3
05-555 Tarczyn
Klasa 1, 2 Gimnazjum, opiekun: Hanna Dębska
1. Angelika Obłuska
2. Zuzanna Pająkiewicz,
3. Marcin Chochlkewicz,
4. Bartłomiej Dębski,
5. Weronika Zdziarska

 Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 w Warszawie ul. Bartosika 5  Klasa 4 Szkoły Podstawowej, opiekun: Edyta Chwedoruk  Wyróżnienie - Gimnazjum nr 1 im. św. St. Kostki w Zakroczymiu ul. O.H. Koźmińskiego 63  Opiekun: Elżbieta Piasecka  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim ul. Szkolna 2  Klasa 4-6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Ewa Krzowska  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach ul. Mazurska 10  Klasa 2c Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Woźniak  Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 273 im. d-ra A. Landy w Warszawie ul. Balcerzaka 1  Klasa 4 Szkoły Podstawowej, opiekun: Urszula Kochanowska

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 w Warszawie
ul. Bartosika 5

Klasa 4 Szkoły Podstawowej, opiekun: Edyta Chwedoruk
1. Weronika Karetko
2. Marta Borowska
3. Julia Jałocha
4. Wiktoria Ołdak
5. Franciszek Górski

Gimnazjum nr 1 im. św. St. Kostki w Zakroczymiu
ul. O.H. Koźmińskiego 63

Opiekun: Elżbieta Piasecka
1. Paweł Kurpiewski
2. Jakub Szok
3. Klaudia Bańko
4. Marlena Ziemkiewicz
5. Natalia Pierścieniak
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim
ul. Szkolna 2

Klasa 4-6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Ewa Krzowska
1. Dominika Rybska
2. Marta Orszulak
3. Karolina Cicha
4. Patrycja Boguszewska
5. Agnieszka Durmaj
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10

Klasa 2c Szkoły Podstawowej, opiekun: Agnieszka Woźniak
1. Mateusz Ługowski
2. Gabriel Pradiuch
3. Jakub Radzikowski
4. Miłosz Dołęga
5. Jan Kawa
Szkoła Podstawowa nr 273 im. d-ra A. Landy w Warszawie
ul. Balcerzaka 1

Klasa 4 Szkoły Podstawowej, opiekun: Urszula Kochanowska
1. Jakub Dziczkowski
2. Mateusz Joński
3. Olaf Petryka
4. Michał Uciński
5. Paweł Wasiak
Wyróżnienie - Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicyul. Pułtuska19 Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Iwona Michałowska Wyróżnienie - Gimnazjum nr 6 im. prof. Wł. Szafera w Płocku Al. Jachowicza 20  Klasa 4-6 Szkoły Podstawowej, Gimnazjaliści, Słuchacze UIIIw., opiekun: Dorota Kociewska Wyróżnienie - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie ul. Zaruby 2  Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Teresa Czarowska Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka w Warszawie ul. Remiszewska 40  Klasa 2 Szkoły Podstawowej, opiekun: Maria Supronowicz Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 10 im. G. Piramowicza w Warszawie ul. Jasielska 49/53  Klasa 5 Szkoły Podstawowej, opiekun: Grażyna Tokarska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicy
ul. Pułtuska19

Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Iwona Michałowska
1. Filip Wierzbicki
2. Adrian Fabisiewicz
3. Natalia Paź
4. Aleksandra Zadrożna
5. Oliwia Pieńkos
Gimnazjum nr 6 im. prof. Wł. Szafera w Płocku
Al. Jachowicza 20

Klasa 4-6 Szkoły Podstawowej, Gimnazjaliści, Słuchacze UIIIw., opiekun: Dorota Kociewska
1. Grzelak Kacper
2. Golatowska Zuzanna
3. Adamska Natalia
4. Walczak Julia
5. Janiszewska Maria
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie
ul. Zaruby 2

Klasa 6 Szkoły Podstawowej, opiekun: Teresa Czarowska
1. Julia Pracka
2. Joanna Sołyga
3. Szymon Adamus
4. Szymon Mazur
5. Maciej Wilczyński
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka w Warszawie
ul. Remiszewska 40

Klasa 2 Szkoły Podstawowej, opiekun: Maria Supronowicz
1. Piotr Dąbrowski
2. Oliwia Kurkowska
3. Małgorzata Puton
4. Grzegorz Rybaczuk
5. Konrad Ziarek
Szkoła Podstawowa nr 10 im. G. Piramowicza w Warszawie
ul. Jasielska 49/53

Klasa 5 Szkoły Podstawowej, opiekun: Grażyna Tokarska
1. Stanisław Brodacki
2. Jakub Giezgała
3. Jan Kinasiewicz
4. Stefan Maciejko
5. Anna Spodar

 


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących