Krzyżówka przyrodnicza 2016/2017 - wyniki i wystawa pokonkursowa

Z przyjemnością informujemy, iż rozstrzygnięty został Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Ekologiczną organizowany przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z klas 0-3 i 4-6 oraz gimnazjalistów. Zasady uczestnictwa w konkursie, jak i kryteria oceny prac, zostały przedstawione w Regulaminie konkursu.

Na konkurs wpłynęło 106 prac. Komisja Konkursowa dokonała wyboru 9 prac (trzy w kategorii klas 0-3 i trzy w kategorii klas 4-6 oraz trzy w kategorii gimnazjaliści), a także wyróżniła łącznie 38 dzieł z trzech kategorii.

Oceniono poprawność wykonania zadań, terminowość nadesłania prac, umiejętność wykorzystania elementów ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, uczestnictwo - w czasie trwania konkursu - w zajęciach edukacyjnych lub zwiedzaniu Muzeum, szatę graficzną, ciekawe ujęcia, czytelność oraz estetykę opracowania.

Z prac nagrodzonych i wyróżnionych Muzeum zorganizuje wystawę, którą będzie można zwiedzać od 16 maja do 20 czerwca 2017 r.

Zwycięzcom, osobom, których prace zostały wyróżnione oraz pozostałym uczestnikom Konkursu, bardzo serdecznie gratulujemy!

 

Lista klas nagrodzonych TUTAJ

Lista klas wyróżnionych TUTAJ

Informacje o konkursie TUTAJ


Newsletter

 

Biuletyn Informacji PublicznejMuzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com Darmowy czytnik PDF dla osób niedowidzących