Krzyżówka przyrodnicza 2015/2016 - wyniki i wystawa pokonkursowa

Z przyjemnością informujemy, iż rozstrzygnięty został Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Ekologiczną organizowany przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z klas 1-3 i 4-6 oraz gimnazjalistów. Zasady uczestnictwa w konkursie, jak i kryteria oceny prac, zostały przedstawione w Regulaminie konkursu.

Na konkurs wpłynęło 126 prac. Komisja Konkursowa dokonała wyboru 9 prac (3 w kategorii klas 0-3 i 3 w kategorii klas 4-6 oraz 3 w kategorii gimnazjaliści), a także wyróżniła łącznie 35 dzieł w trzech kategoriach.

Oceniono poprawność wykonania zadań, terminowość nadesłania prac, umiejętność wykorzystania elementów ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, uczestnictwo - w czasie trwania konkursu - w zajęciach edukacyjnych lub zwiedzaniu Muzeum, szatę graficzną, ciekawe ujęcia, czytelność oraz estetykę opracowania.

Z prac nagrodzonych i wyróżnionych Muzeum zorganizuje wystawę, którą będzie można zwiedzać od 24 maja do 5 czerwca 2016 r.

Wszystkim zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom Konkursu, bardzo serdecznie gratulujemy!

Lista klas nagrodzonych TUTAJ

Lista klas wyróżnionych TUTAJ

Informacje o konkursie TUTAJ

Prace nagrodzone w kategorii: Szkoły Podstawowe klasy 0-3